O nas

NASZA MISJA

𝙕 𝙥𝙖𝙨𝙟𝙞 𝙙𝙤 𝙣𝙖𝙩𝙪𝙧𝙮 – 𝙙𝙡𝙖 𝙏𝙬𝙤𝙟𝙚𝙜𝙤 𝙯𝙙𝙧𝙤 𝙬𝙞𝙖 𝙞 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙟𝙚𝙢𝙣𝙤ś𝙘𝙞

HISTORIA RAMKA MIODU

Ramka Miodu powstała w 2020 roku z marzeń o własnej firmie i pasji do pszczelarstwa, którą odziedziczyłem po moim ukochanym dziadku, który był hodowcą pszczół.

Jego miłość do tych małych owadów została przekazana  na mnie i stała się motywacją do założenia własnej firmy, aby móc dzielić się z innymi moją pasją i zaoferować produkty najwyższej jakości.

Misją Ramki Miodu jest zapewnienie naszym klientom produktów wytwarzanych z pasją i troską o zdrowie  pszczół i środowiska naturalnego.

Chcemy podzielić się z naszymi klientami wspaniałym smakiem naturalnego miodu i produktów pszczelich, które mają pozytywny wpływ na zdrowie.

To, co wyróżnia naszą Pasiekę Ramka Miodu na rynku, to pasja, z jaką tworzymy nasze produkty. Nie tylko dbamy o jakość naszych produktów, ale także o zdrowie pszczół i ochronę środowiska naturalnego. Nasze metody doboru produktów opierają się na najlepszych praktykach pszczelarskich, co oznacza, że nasze produkty są wyjątkowe pod względem smaku, jakości i wartości odżywczych.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z przyjemnością dzielimy się naszą pasją z naszymi klientami.

𝗭𝗮𝘁𝗲𝗺: 𝗝𝗲𝗱𝘇 𝗺𝗶ó𝗱 𝗶 𝗱𝘇𝗶𝗮ł𝗮𝗷 !

RAZEM DLA ZDROWIA I DOBREJ FORMY

Nazywam się Rafał Gąsior i pochodzę z urokliwego Wrocławia na Dolnym Śląsku. Od ponad 3 lat moje życie kręci się wokół dwóch wielkich pasji: pszczół i naturalnych produktów pszczelej roboty. Działam pod marką Ramka Miodu oraz jestem pełnoetatowym pszczelarzem, zarządzając sklepem oferującym wyjątkowe miody i produkty pszczele.

Od zawsze, od dzieciństwa, fascynowały mnie te małe pracowite istoty i wszystko, co z nimi związane. Marzyłem o tym, by podzielić się tą pasją z innymi. Dzięki Ramce Miodu to marzenie stało się rzeczywistością. Nasze produkty pochodzą wyłącznie z najlepszych pasiek, w tym mojej własnej pasieki Ramka Miodu oraz od zaufanych pszczelarzy z Gór Izerskich, gdzie zdobyłem cenne doświadczenia.

Odkąd tylko pamiętam, fascynowały mnie pszczoły i to, co tworzą. Wraz z otwarciem Ramki Miodu postanowiłem podzielić się tą fascynacją z ludźmi. Nasza oferta to wyłącznie najwyższej jakości miody i produkty pszczele, które są owocem miłości do pszczół i mojego zaangażowania w tę pracę.

Żyjemy w czasach, w których zdrowe odżywianie i naturalne produkty nabierają coraz większego znaczenia. Nasza firma stawia na promowanie tych wartości, oferując naszym klientom produkty pochodzące z naturalnych źródeł, wolne od sztucznych dodatków i konserwantów. Nasza misja to dostarczanie najwyższej jakości produktów pszczelich oraz edukowanie ludzi o ich nieocenionym wpływie na zdrowie i samopoczucie.

Razem z Ramką Miodu dążymy do tego, by zdrowa i smaczna żywność była dostępna dla każdego. To nasza pasja i misja, która napędza nas do działania każdego dnia. Dziękuję Ci, że jesteś częścią tej podróży i razem z nami doceniasz piękno i wartość pszczół i ich pracy.

MASZ PYTANIE?