DARMOWA DOSTAWA od 150 ZŁ | PACZKOMATY InPost 12.90 ZŁ

Miod malina witamina

Czy natura nie jest cudowna? Ludzie aktywnie poszukują alternatywy dla białego rafinowanego cukru; jednak odpowiedź krąży od tysięcy lat! Kiedy ludzie zaczynają poważnie kwestionować wpływ diety wysokocukrowej, wiedzą, że potrzebują także odrobiny słodyczy w swoim życiu i nie jest to coś, co mogą całkowicie powstrzymać.

„Najsmaczniejszy miód z maliną liofilizowaną jaki jedliśmy...”

Pani Aleksandra

Więc jaka jest odpowiedź?

To miód – wszystko zależy od miodu – Naturalnie! Stworzony przez naszych małych przyjaciół w żółte i czarne paski, miód smakowy przenosi bursztynowy nektar na wyższy poziom. Zebrane od ciężko pracujących pszczół, czysty miód niesamowitymi, naturalnymi składnikami owoców.


Czy miód jest lepszy od cukru?

Miód jest bardziej naturalny niż cukier. Chociaż kuszące jest porównywanie ich pod względem kalorii, to tylko połowa historii. Cukier jest po prostu tym – cukrem. Nie zawiera składników odżywczych i nic nie dodaje do Twojej diety, poza słodkim hajem. Dbanie o swoje zdrowie i dobre samopoczucie powinno sprowadzać się do czegoś więcej niż liczba kalorii w łyżeczce miodu w porównaniu z cukrem. Co może być brakuje na jeśli nie to trochę miodu w swojej codziennej rutyny?

Miód może dać odrobinę naturalnej słodyczy, ale przy regularnym spożywaniu może przynieść wiele korzyści. Gdy w zimny, mokry zimowy dzień wrzucasz miód z maliną na tosty lub dodajesz go do swojej ulubionej owsianki, tak naprawdę zwiększasz poziom żelaza, magnezu i cynku i chronisz serce silnymi przeciwutleniaczami…

Mamo jak powstaje miód?

Dzieci uwielbiają pszczoły. Ludzie kochają pszczoły. Niesamowite jest pomyśleć o tym, jak brzęczą, przynoszą nektar z powrotem do ula, zapylają rośliny i prawie powodują, że świat się kręci, gdy pracują.

Jest to dobra okazja, aby zauważyć, że wiek, w którym dzieci mogą jeść miód, wciąż trwa. Miód nie jest zalecany dla osób poniżej 1 roku życia, ale będzie tym bardziej wyjątkowy, gdy jako małe dziecko będzie mógł go po raz pierwszy posmakować. 

 Już wyobrażasz sobie, jak niesamowity będzie smak miodu z malinami na tostach? Albo na ciepłym gofrze? Idealnie – zafunduj sobie pyszny słoik dobroci !
TYLKO DWA NATURALNE SKŁADNIKI:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.