DARMOWA DOSTAWA od 199 zł | PACZKOMATY InPost 𝟗,𝟗𝟗 𝐳ł.

Jak to się zaczęło…??

Ramka Miodu – początek…

Wszystko zaczęło się w tamtym roku 2020. Inspiracją do stworzenia marki Ramka Miodu był mój przyjaciel który pszczelarstwem zajmuję się od najmłodszych lat, a całą wiedzę zdobył od swojego Taty – mistrza pszczelarstwa. Ja osobiście od zawsze gustowałem w różnych miodach głównie tradycyjnych, ale wszystko zaczęło się dopiero jak trafiłem na miody smakowe. Jest to połączenie naturalnego miodu wielokwiatowego wraz z owocami np. malinami lub truskawkami – tylko dwa składniki bez żadnych sztucznych dodatków.
Interesując się też tematami związanymi ze zdrowym stylem życia – produkty pszczele to podstawa w każdej domowej spiżarni. Miód od lokalnego pszczelarza to prawdziwy rarytas przeważnie dostępny w ograniczonej ilości i możliwy do kupienia tylko na miejscu.
Otwierając sklep online Ramka Miodu chcę żeby każdy z Was mógł spróbować najlepszych produktów starannie wyselekcjonowanych i smakowanych również przez moją rodzinę. Produkty można zamówić online lub odebrać na miejscu we Wrocławiu.

Wszystkie nasze miody są z pasieki a inne produkty pszczele od najlepszych polskich producentów.
Zapewniamy gwarancję jakości i przetestowania wszystkich produktów . Dowodem na to jakie są nasze produkty jest zadowolenie klientów na dzień dzisiejszy 440 pozytywnych opinii i ocen. Dziękujemy za zaufanie.

Błyskawiczna dostawa, miód malinowy przeszedł nasze oczekiwania, pyszny rzepakowy kremowy, na pewno zamówimy jeszcze raz

Meperka – opinia z Google

Rafał Gąsior – to ja. Nie ten krasnal👇 ze zdjęcia tylko osoba która założyła i rozwija markę Ramka miodu.

Chciałem się z Wami podzielić informacjami o mnie bo Ramka Miodu to firma za którą stoją ludzie.
Nazywam się Rafał i jestem z Wrocławia, to tutaj się urodziłem i wychowałem, tutaj mieszkam ze swoją rodziną.
Moje dotychczasowe zajęcie zawodowe było związane z biznesem i współpracą z firmami z różnych branż m.in Bacardi Martini Polska, Grupa CEDC producent alkoholi czy z firmami z branży informatycznej – Asseco Business Solutions oraz Elzab.
14 lat doświadczenia zawodowego w handlu w różnych branżach pozwoliły mi na stworzenie własnej firmy. Od dłuższego czasu marzyłem, żeby zająć się czymś co jest moją pasją związaną ze zdrowym stylem życia która daje możliwość dostarczania innym ludziom zdrowych i odżywczych produktów pszczelich. Stworzyłem firmę z produktami które możecie zamówić online lub stacjonarnie we Wrocławiu. Dużo ciężkiej pracy i wiele planów na przyszłe działania biznesowe – wszystko dzięki naturze a właściwie PSZCZOŁOM.

https://www.facebook.com/RafalGasiorR
Miód Wrocław – krasnal
Wrocławski krasnal
https://ramkamiodu.pl/sklep-online/

Zatem: Jedz miód i działaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *